HomeShowbiz

Kida ende vuan për njeriun e shtrenjtë që humbi!

4 muaj më parë ka humbur një njeri mjaft të shtrenjtë këngëtarja Orhidea Latifi, e njohur nga të gjithë si Kida.

Kida ka patur një lidhje të veçantë me gjyshen dhe humbja e saj ka qenë një dhimbje e madhe për te.

Sot Kida, ndjesinë e saj të trishtimit vendosi ta ndante me ndjekësit e saj, duke postuar një foto në Instastory ku shkruan:

“4 muaj pa ty, e para dhe e vetmja! Më mungon çmendurisht engjëlli im i bukur! Të dua përgjithmonë!”

Ngushëllime për Kidën dhe sigurisht ndajmë dhimbjen me të.


TË NGJASHME