HomeShowbiz

Kida me projekt të ri muzikor

Kida, është një nga këngëtaret më të pëlqyera, dhe më të kërkuara shqiptare.

Dhjetëra hite e qindra koncerte, numëron artistja e re, e cila shquhet për talentin e saj.

Ajo, për fansat e saj shumë shpejtë madje do t’sjellë një projekt të ri muzikor.

Kjo është bërë e ditur nga menaxheri i saj Met Elshani, ndërsa pjesë e klipit do të jetë edhe qeni i kompanisë  që mbanë emrin Loco.

 


TË NGJASHME