HomeShowbiz

Kida pozon për markën e njohur të xhinseve, Calvin Klein

Para një muaji ka sjell këngën e fundit që u prit mjaft mirë nga fansat dhe publiku.

Por, këngëtarja duket se deri sa ta publikojë ndonjë këngë të re ka vendosur të merret me modelizëm.

Në fakt, Kida po vazhdon të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale teksa po shfaq imazhe dhe video të ndryshme

Disa të tilla së fundi i ka sjell në llogarinë personale në Instagram teksa shihet duke reklamuar xhinset e Calvin Klein.

Kida është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë muajve në vijim. 

 


TË NGJASHME