HomeShowbiz

Kim dhe Kanye surprizojnë të bijën North me dhuratën më të paimagjinueshme për Krishtlindje

Çifti shumë i fashmëm i showbiz-it, Kim Kardashian dhe Kanye West i kanë bërë dhuratën më të paparë vajzës së tyre për ditëlindje. 

North mbush 6 vjeç, ndaj dyshja i ka dhënë të voglës xhaketën e Michael Jackson të cilën vetë këngëtari e ka veshur. 

Kim e ndau xhaketën me ndjekësit e saj në një postim në InstaStory dhe me siguri të gjithë kanë ndjerë paska “zili” për të voglën. 

Xhaketa e zezë me zinxhirë të bardhë është tepër figurante dhe tërheq menjëherë vëmendjen. 

North është me të vërtetë vajzë me fat! 


TË NGJASHME