HomeShowbiz

Kim Kardashian, e vështirë të përgatitet për një fëmijë tjetër

Ylli 38-vjeçar dhe bashkëshorti i saj Kanye West po presin fëmijën e tyre të katërt nga martesa e tyre dhe një fëmijë të dytë nga një nënë zëvendësuese dhe është thënë se fëmija do lindë për një javë. Kim po ndihet nervoze.

Një burim i brendshëm tha për revistën People, “Kim ndihet e papërgatitur por sapo fëmija të lindë ajo do të ndihet më mirë”. Ajo mendon se është e vështirë të përgatitesh mendërisht për një fëmijë.

“Kim dhe Kanye janë të dy shumë të emocionuar. Fëmija i tyre Chicago u rrit shumë shpejt dhe prandaj ata janë të lumtur të kenë edhe një bebe tjetër në shtëpi. Ata thonë se katër fëmijë është numri perfekt”./gotanews.tv


TË NGJASHME