HomeShowbiz

Kim Kardashian më në formë se kurrë

Yll televiziv Kim Kardashian ka linja ‘bombastike’ të cilat i thekson në secilën paraqitje.

Edhe së fundi ajo ka sjellur disa imazhe joshëse për mbi 133 milionë ndjekësit e saj.

E veshur në një fustan të bardh, 37 vjeçarja duken në super formë teksa ka shkëlqyer me grimin dhe flokët e gjata.

Ndryshe, ajo është nënë e tre fëmijëve nga martesa me, Kanye West.


TË NGJASHME