HomeShowbiz

Kim Kardashian në Shtëpinë e Bardhë, ja si paraqitet ajo

Si në çdo dalje të sajën Kim Kardashian di të tërheq vëmendjen me veshjet e saj.

Ditën e enjte Kim ka bërë një takim me Presidentin Donald Trump në Shtëpinë e Bardhë dhe veshja e saj është e gjitha ajo që duhet të shihni.

38-vjeçarja është kujdesur në maksimum për një paraqitje te denjë
ku ka zgjedhur të veshë kostum bezhë të kombinuar mjaft mirë me flokët dhe detajet e tjera.

Kim shoqërohej nga vajza e saj e madhe, North West, e cila gjithashtu ka shkëlqyer me fustanin e saj të bardhë.

Takimi ka zgjatur për orë të tëra dhe ende nuk është bërë e ditur arsyeja, megjithatë mediat e huaja shkruajnë se kjo ka të bëjë me karrierën e Kim si avokate.


TË NGJASHME