HomeShowbiz

Kim Kardashian prezanton projektin e saj më të ri, ja për çfarë bëhet fjalë

Kim Kardashian ka prezantuar projektin e saj më të fundit që ka të bëjë me një linjë të re produktesh që nuk janë as makijazhi apo aksesorë, por për korse.

Bukuroshja ka njoftuar në Instagram, se nisma e saj nisi për shkak të të gjitha atyre herëve që ka dashur të veshë fustan ose fund të çarë pa iu dukur korseja.

“Gjithmonë më është dashur t’i pres korsetë për të bërë stilet e mia, dhe ka pasur shumë raste që nuk mund të gjeja një korse që të shkonte me ngjyrën e lëkurës sime kështu që më duhej një zgjidhje për të gjitha këto”, thotë Kardashian.

Kjo linjë do të quhet Kimono dhe Kim e se korsetë do të vijnë në masa të ndryshme nga XXS deri në 4XL dhe në 9 ngjyra.

View this post on Instagram

Finally I can share with you guys this project that I have been developing for the last year. I’ve been passionate about this for 15 years. Kimono is my take on shapewear and solutions for women that actually work. I would always cut up my shapewear to make my own styles, and there have also been so many times I couldn’t find a shapeware color that blended with my skin tone so we needed a solution for all of this. The third pic is the solution short. I developed this style for all of those times I wanted to wear a dress or skirt with a slit and still needed the support. Introducing Kimono Solutionwear™ for every body. Coming Soon in sizes XXS – 4XL in 9 shades. I can’t wait for you to feel this fabric!#KimonoBody @kimono Photos by Vanessa Beecroft

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


TË NGJASHME