HomeShowbiz

Kim Kardashian tregon format perfekte me bikini

Kim Kardashian solli fotografi të reja nga pushimet.

Kim Kardashian këto ditë zgjodhi të pushojë në një vend bregdetar.
Ajo nuk ka hezituar të sjell fotografi të reja në rrjete sociale, në të cilat edhe kësaj radhe komentohet për linjat trupore.

Së fundi, ajo postoi disai mazhe të reja, në të cilat u shfaq e veshur në rroba-banje të bardha dhe dukej në top-formë.

View this post on Instagram

More Cabo ???

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Për ndryshe, Kim Kardashian është e martuar me Kanye West dhe kanë katër fëmijë; North, Saint, Chicago dhe Psalm.


TË NGJASHME