HomeShowbiz

Kim Kardashian zbulon pamjet mahnitëse nga shtëpia e saj

Kim Kardashian është një nga miliarderet më të famshme në mbarë botën. Ajo ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e të gjithë adhuruesve të familjes ‘Kardashian-Jenner’ me çdo dalje publike apo sipërmarrje të re të sajën.

Së fundmi me anë të disa postimeve në ‘Instagram’, 38-vjeçarja ka treguar disa nga pamjet luksoze të shtëpisë së saj të re. Duke zgjedhur produktet më moderne për shtëpinë e tyre, Kim ka treguar se ka një shije të veçantë së bashku me partnerin e saj, Kanye West.

Ajo çfarë binte në sy nga pamjet e ambientit luksoz, ishte televizori gjigand në dhomën e saj i cili shfaqej kur Kim dëshironte dhe “zhdukej” kur nuk duhet të ishte më aty.

Më poshtë ju sjellim disa prej pamjeve të shkëputura nga shtëpia e re e familjes ‘Kardashian’:/gotanews.tv


TË NGJASHME