HomeShowbiz

Kim tregon grindjen me bashkëshortin, e habitshme arsyeja

Kim Kardashian dhe Kanye West duken si çifti perfekt, por edhe mes tyre shpesh ka keqkuptime.

Kim Kardashian ka zbuluar së fundmi se Kanye nuk është ende gati për të parë vajzën e tij North West, të përdorë produkte kozmetike.

Në festën e mbajtur në nder të bashkëpunimit të saj dhe modeles Winnie Harlow ajo u shpreh se kishte patur pak probleme me bashkëshortin e saj për shkak se kishte lejuar vajzën e saj 6-vjeçare të vendoste produkte bukurie.

“Mendoj se me aq e pata, ndryshoi gjithë rregullat”, thotë Kim.

Ylli i reality show-t tregoi gjithashtu se motra e saj më e vogël Kylie, do i jepte disa nga produktet e saj vogëlushes e kjo i kishte sjellë telashe me Kanye.

Kujtojmë se Kim ka sjell në jetë 4 fëmije, 2 prej të cilëve janë femra. Mesa duket telashet e Kim nuk do mbarojnë me kaq.
TË NGJASHME