HomeLajmi i Fundit

Kinë/ Luajti lojëra gjithë natën në telefon, burri humb shikimin

Një burrë u verbua përkohësisht nga njëri sy, pasi luajti lojëra në telefonin e tij gjatë gjithë natës.

Ngjarja ka ndodhur në Kinë, ndërsa, sipas “Daily Mail”, burri, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, kishte luajtur lojëra deri në mëngjes dhe pasi kishte rënë në gjumë dhe ishte zgjuar në drekë, kuptoi se  kishte humbur shikimin në syrin e majtë.

Sipas mjekëve, burri vuajti nga një hemorragji në sy, ndërsa për fat të mirë, verbimi është i përkohshëm.


TË NGJASHME