HomeShowbiz

Kjo është dhurata e shtrenjtë që ka marrë Adelina Tahiri

Adelina Tahiri është një nga personazhet më të përfolura në showbizzin shqiptar.

Këngëtarja 26 vjeçare në rrjete sociale poston foto dhe video nga më të ndryshmet, pa lënë anash edhe ato nga përditshmëria.

E në këtë të fundit, Tahiri zbulon një pjesë super luksoze të dhomës gjersa ka treguar se si dhuratë iu bënë një palë çizme.

Nga ana tjetër, në dhomë shihet një numër i madh i takave të artistes Tahiri, e cila shquhet për jetën e shtrenjtë që bën.

Adelina pritet që së shpejti të rikthehet me projekt të ri muzikor.

https://www.instagram.com/p/BrFvYE3FGaO/


TË NGJASHME