HomeShowbiz

Kjo është shuma marramendëse që Georgina paguhet nga Cristiano për rritjen e fëmijëve

Modelja merr midis 50 mijë deri 100 mijë euro në muaj.

Pasi u bë lajm në media për pjesëmarrjen e saj në Festivalin e Sanremo ku ishte një nga prezantueset e festivalit, Georgina Rodriguez, vazhdon të tërheqë vëmendjen edhe në Spanjë. 

Partnerja e futbollisti të njohur, Cristiano Ronaldo është një nënë e përkushtuar e fëmijëve të saj me portugezin, por ajo edhe “paguhet” për këtë.

Telecinco” ka zbuluar se sa është shuma që Georgina merr nga Cristiano çdo muaj për shpenzimet e saj dhe për të kujdesur për fëmijët e tyre.

Shuma që ajo merr nga futbollisti i Juventusit shkon nga 50,000 në 100,000 euro.

 Modelja, e cila i dhuroi të ardhurat nga festivali në Sanremo spitalit të fëmijëve Regina Margherita në Torino, fitonte poashtu 8,000 euro për çdo postim në Instagram që ajo publikon për kompanitë për të cilat bën marketing, dhe për të dhënë një intervistë, ajo kërkon 100,000 euro.


TË NGJASHME