HomeModa

Kjo është veshja që pritet të bëjë “namin” këtë sezon! E kishit menduar?

Alesha Dixon i ka çmendur të gjithë me veshjen e saj. Anëtarja e jurisë së American’s Got Talent  është shfaqur e veshur me një fustan të dizejnuar i gjithi me lule.

Në fakt veshjet e dizejnuara me lule pritet që të jenë në trend edhe në sezonin pranverë-verë.

Alesha duket fantastike në këtë fusatn por edhe ju mund të dukeni shumë bukur. Kështu që kijeni parasysh ta shtoni në gardërobën tuaj për këtë sezon dhe sezonin e ardhshëm.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme.


TË NGJASHME