HomeShowbiz

Kjo foto e Feros dhe Getoarit sapo na vuri në dyshime për bashkëpunimin e tyre!

Fero është kthyer shpejt në një prej reperëve më të komentuar në showbizz.

Edhe pse mjaft i ri suksesi i tij duket se është gjtihmonë e më shumë në rritje, dhe para pak kohësh mësuam se reperi i ri do të vinte në një bashkëpunim me Ghetto Geazy, por duke qenë se ky bashkëpunim po vonohej, u duk sikur mbeti një projekt i parealizuar.  

E megjithatë së fundmi, Fero ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me një foto që askush nuk e priste.

Reperi shfaqet në makinë me Getoarin dhe foton e ka shoqëruar me përshkrimin “Paparazzi” dhe brenda pak orëve foto ka thyer rekord duke kaluar 50 mijë pëlqime.

Mos ndoshta kjo është një shenjë që bashkëpunimi i tyre është afër publikimit? Epo nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim.


TË NGJASHME