HomeLajme

Kjo verë do i gjejë të martuar këto shenja horoskopi

Tri shenja të zodiakut janë gati për martesë gjatë sezonit të Luanit, në të cilit kemi hyrë prej datës 23 Korrik. Vetë Luani, Dashi dhe Ujori që do gjejnë guximin të thonë “Po”.

Dashi

Jeni të gatshëm për martesë. Edhe pse jeni një shenjë e pavarur e zodiakut, thellë në zemrën tuaj me të vërtetë nuk doni ta kaloni pjesën tjetër të jetës suaj të vetme. Në zemrën tuaj, ju gjithmonë keni ëndërruar për një marrëdhënie perfekte: dy njerëz që e jetojnë botën si të ishin një. Kjo është fiks faza të fokusoheni në një lidhje.

Luani

Dielli në shenjën tuaj të zodiakut i ka sytë nga ju. Jeni lodhur nga lidhjet afatshkurta. Po prisni me padurim të keni një bebe.

Ujori

Ujori do krijojë folenë e ngrohtë për veten dhe për partnerin. Edhe pse jeni krejtësisht rehat me të qenit beqar, kjo nuk është ajo që ju intereson më. Jeni gati për të thënë Po.


TË NGJASHME