HomeShowbiz

Klajda Gjosha humb të atin: ‘Zot sa më mungon’

Në një postim në rrjete sociale, ish-ministrja e Integrimit Europian, bëri me dije lajmin e hidhur se i ati i saj u nda nga jeta.

“Dua të të kujtoj kështu siç je këtu, në ditën më të lumtur të jetës tënde,” shkruan Gjosha. “Sot, fatkeqësisht ti ke bërë eklips në zemrën time. Për mua koha ka ndalur dhe shpirti është vrarë aq shumë sa nuk di se si do arrijë të shërohet.”

“Ti je heroi im, modeli më i mirë që unë mora në jetë. Jam krenare për ty babi im. Zot sa më mungon, edhe pse ke vetëm pak orë që je ndarë nga kjo jetë,” përfundon ajo.

Klajda Gjosha humb të atin: ‘Zot sa më mungon’

TË NGJASHME