HomeShowbiz

Klea Huta i kërkon “falje” publikisht Elgitit

U desh pak kohë, gati 1 vit derisa sa Klea Huta dhe Elgit Doda të konfirmonin se ata ishin të lidhur me njëri-tjetrin, ndërsa tani çifti kanë mbi 2 vite në krahët e njëri-tjetrit. Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale ku publikojnë shpesh foto bashkë dhe na duhet ta pranojmë që këto foto apo video janë të denja për ato faqet e njohura “couple goals”.

Mirëpo, fotoja e fundit duket se nuk ka shkuar ashtu siç e kanë planifikuar dhe me shumë humor, Klea e ka shpjeguar vetë arsyen.

Teksa shfrytëzuan kohën e mirë dhe të dielën, çifti tentuan të realizonin një foto të bukur pasi Elgiti është munduar ta ngrejë në krahë të dashurën e tij po nuk ia dolën tamam dhe Klea ia vë fajin disa kilogramëve të tepërt duke u shprehur me shaka se Elgiti “këputi mish” për këtë foto.TË NGJASHME