HomeShowbiz

Klea Huta: “Puthja e parë me Elgitin…”

Klea Huta dhe Elgit Doda është një nga çiftet më të pëlqyera dhe më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Së fundmi, Klea ka qenë e ftuar në emisionin ‘Mos i fol shoferit’ të Rudina Dembacajt, ku rrëfeu për herë të parë të vërtetat e lidhjes së saj.

Pyetur për momentin e puthjes së parë, ajo ka thënë: “‘Ishte natë, nuk ishte ditë. Ishte hëna në qiell, dritat e rrugës, rruga bosh dhe…”, duke ia lënë fundin imagjinatës së shikuesve.

“Po ecnit në këmbë” – vazhdoi Rudina, moderatorja e emisionit.

“Jo, ishim me makinë. Unë isha me makinë, ai ishte në këmbë. Tha mbaje pak makinën dhe kështu…” – ka rrëfyer Klea, por pa dhënë më shumë detaje.


TË NGJASHME