HomeShowbiz

Kledi Hysa dhe Evi Reçi janë bashkë, nuk ka më dyshime pas këtij veprimi

Këngëtarja dhe moderatorja Evi Reçi prej disa kohësh përflitet për një lidhje me ish-banorin e Big Brother Vip, modelin Kledi Hysa. Ndonëse asnjëri nuk e ka pranuar këtë gjë publikisht, tashmë mund të themi se nuk ka më vend për dyshime që dyshja janë bashkë.

Së fundi Evi ka udhëtuar drejt Austrisë, vend ku jeton dhe vepron Kkedi. Ishte vetë këngëtarja që ka publikuar disa foto në rrjetet sociale duke treguar qartë edhe vendodhjen “Haldensee, Tirol, Austria”.

De më pas të njëtën gjë ka bërë dhe Kledi, duke publikuar një foto po ashtu nga Austria.


TË NGJASHME