HomeShowbiz

Koleksioni i ri i Beyonce po “çmend” fansat e saj (FOTO)

“Adidas x Ivy Park” quhet koleksioni i ri ku modelja kryesore është Beyonce. Por vëmëndjen e morën format e saj trupore gjatë fotosesionit për Adidas.

39-vjeçarja po reklamon veshjet latex, me ngjyra toke, xhupat e trashë blu dhe të bardhë. Dallohet kontrasti midis body-t, ku ajo ekspozon kofshët.


TË NGJASHME