HomeSport

Konferenca para ndeshjes me Turqinë, synohet vetëm fitore

Në konferencën e përditshme për mediat nga grumbullimi i kombëtares së Shqipërisë kanë folur Berat Gjimshiti dhe Taulant Seferi.

Mbrojtësi, i cili mund të marrë shiritin e kapitenit dhe sulmuesi që pret debutimin me skuadrën kuqezi nuk e kanë fshehur optimizmin për një rezultat pozitiv në transfertën e Turqisë.


TË NGJASHME