HomeShowbiz

Konfirmohet gjinia e fëmijës së Mozzik dhe Loredanës

Reperi shqiptar, Mozzik dhe Loredana Zefi, janë në pritje të një fëmije.

Ky lajm u bë i ditur kohë më parë kur edhe vet çifti konfirmoi informacionin në rrjetin social Facebook.

Çifti kanë konfirmuar se janë në pritje të një vajze.

 


TË NGJASHME