HomeLajmi i Fundit

Konispol, aksident me vdekje

Një aksident rrugor ka ndodhur në Konispol, ku ka humbur jetën një i moshuar.

Sipas raportimeve,  një furgon ka dalë nga rruga, tek vendi i quajtur “Qafa e Hanit”.

Si pasojë e përplasjes së fortë, ka humbur jetën pasagjeri. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeveaksidentit.