HomeShowbiz

Konkurrente e “Big Brother VIP”! Ja si dukej Xheisara para ndërhyrjeve (Foto)

Një nga 5 hyrjet e reja të “Big Brother VIP” është edhe këngëtarja Xheisara Frisku, e cila që në moshë të vogël ka marrë pjesë në festivale të ndryshme për fëmijë, ku është vlerësuar me disa çmime të para. Xheisara ka qenë konkurrente e festivalit “Kënga Magjike” në vitin 2019 me këngën “Si me t’lon”.

Xheisara është përfolur shumë edhe për martesën e saj të organizuar në fshehtësi, si dhe për përplasjen me Jonida Maliqin. Me hyrjen e saj ajo ka shfaqur menjëherë natyrën provokuese, ku ka pasur disa përplásje me banorët. Por ja si dukej ajo më përpara:


TË NGJASHME