HomeLajmi i Fundit

Korçë/ Plagoset me sende të forta një person

LAJMI-I-FUNDIT-1

Një person është paraqitur ne spitalin rajonal të Korçës, me dëmtime në kokë. Personi është goditur me mjete te forta ndërsa sipas dëshmisë që ka dhënë, është konfliktuar me persona të tjerë në një lokal ne qytetin e Korçës.

Dëshmia e të riut ka qenë e paqartë për shkak se është nën efektin e pijeve alkoolike.

74660444-579a-4cfc-a9d9-19c24d62f318

Ende nuk është saktësuar identiteti i të plagosurit dhe vendi i ngjarjes, ndërsa Policia është duke verifikuar në zona të ndryshme.