HomeSociale

Korçë/ Sherr në mes të qytetit, plagoset një person

Një person ka mbetur i plagosur në Korçë ndërsa ndodhet për ndihmë mjekësore në spitalin e qyteti.

Nga informacionet e para, mësohet se ky i fundit ka mbetur i plagosur pas një konflikti me një tjetër shtetas.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton mbi këtë rast, sakaq pritet një informacion zyrtar.

44cc2381-b619-4f81-a8c1-ea5
e2f9d1a8-50c2-4cc4-be16-af1

TË NGJASHME