HomeLajme

Korçë, shpërthen bombola e gazit

Kati i katërt i një pallati në Korçë është përfshirë nga flakët.

Zjarri ka rënë si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi në lagjen numër 4 të qytetit të Korçës.

Në momentin e shpërthimit mësohet se nuk ka pasur persona brenda banesës dhe raportohet për dëme të shumta materiale. Zjarrfikësja ka shkuar në vendin e ngjarjes dha ka bërë të mundur shuarjen e zjarrit.


TË NGJASHME