HomeShowbiz

Koronavirus detyron Joe Jonas të lëvizë me biçikletë në Los Angeles

Joe Jonas po e shijon kohën e karantinës.
30 vjeçari po lëviz në qytet me bicikletë dhe kjo gjë i ka shërbyer artistit edhe si ushtrim fizik.
I kujdesur në detaje që të jetë i mbrojtur nga virusi që po qarkullon, Joe është parë i veshur me maskë dhe syze.

Para dy javësh Joe dhe vëllezërit e tij publikuan dy këngë për kënaqësinë e fansave që ishin të karantinuar të titulluara ‘X’ dhe ‘Five more minutes’.

Tashmë Joe pritet të bëhet baba për herë të parë e partnerja e tij Sophia Turner është disa muajshe shtatzënë.

Joe dhe Sophie u martuan në maj të 2019 në Las Vegas!


TË NGJASHME