HomePolitikë

Koronavirusi/ Rama e nis mëngjesin e sotëm me video

Kryeministri i vendit Edi Rama e ka nisur ditën e sotme duke postuar një video në Facebook me këngën e Vaçe Zelës.

Në video paraqitet situata aktuale e vendit, me rrugë të boshatisura, mjekët e Infektivit në gatishmëri të plotë dhe në fund, njerëzit që nga izolimi solidarizohen me duartrokitje pa fund për stafin mjekësor.

M.H/ GotaNews


TË NGJASHME