HomeSport

Kosova luan ndaj Anglisë, shikoni si i presin lojtarët kundërshtarë në aeroportin e Prishtinës

Kosova do të luajë kundër Anglisë, nesër në orën 18:00, në shtëpi, në një sfidë të vlefshme për eliminatoret e Europianit 2020.

d

Në Prishtinë për këtë ndeshje kanë “zbarkuar” yjet e Anglisë, të cilët janë pritur në mënyrën më të mirë të mundshme.

Në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”, kanë zbritur nga avioni lojtarët e Anglisë, që janë pritur me lule dhe me tapet të kuq.

Disa vajza kosovare iu kanë dhuruar buqetat me lule lojtarëve të “tre luanëve”, që nga pamjet duken të kënaqur nga kjo pritje.

2
4

TË NGJASHME