HomeShowbiz

Kourtney Kardashian foto në vaskë, akuzohet për Photoshop

Kourtney Kardashian ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me fotot e saj provokuese, por këtë herë nuk ka qenë nuditeti arsyeja.

Mamaja 39-vjeçare postoi në Instagram një foto nudo në vaskë dhe e shoqëroi me mesazhin “Duaje veten aq shumë sa do edhe ata”. Megjithatë ndjekësit e saj ishin më të fokusuar te fakti qe fotoja dukej tepër e ekzagjeruar. Ata menjeherë e akuzuan Kourtney që kishte përdorur Photoshop.

View this post on Instagram

Love yourself as deeply as you love them.

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Te fotoja vihet re që këmba e majtë duket më e gjatë dhe e hollë se e djathta dhe pozicioni i drejtë i kokës duket shumë i sikletshëm.

http://https://www.instagram.com/p/BvKVFsTnM04/


TË NGJASHME