HomePolitikë

Kreu i LSI: Të gjithë në shesh nën moton “Rama ik”

Në një deklaratë, kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, në një konferencë për mediat u shpreh se të gjithë qytetarët janë nën shesh nën moton “Rama ik”.

Vasili i bëri thirrje policisë të heqë dorë nga provokimet dhe të mbyllë gojën, pasi prova e shqiptarëve është fituar.

Ndërkohë, mësohet se kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi nuk do të jetë në protestën e sotme të thirrur nga opozita, pasi ndodhet në një vizitë pune në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.


TË NGJASHME