HomeLajmi i Fundit

Krimi në familje/ Shkon në 3 numri viktimave

Detaje tronditëse janë zbardhur nga krimi i rëndë në familje, në fshatin Xibër të Klosit.

Numri i viktimave ka shkuar në tre dhe raportohet se kanë ndërruar jetë babai dhe dy djemtë e tij.

Vijon…