HomeShowbiz

Kriset përfundimisht miqësia Ilir-Sabian? Balerini bën veprimin e papritur ndaj këngëtarit

Miqësia e ngushtë mes Sabinait dhe Ilir Shaqirit me sa duket ka pësuar një krisje. Gjithçka nisi nga deklarata e Sabianit javën e shkuar ku u shpreh se “Iliri ka përfituar prej meje”.

Por ajo që na bën më shumë përshtypje është se dje Sabiani ka festuar ditëlindjen dhe balerini nuk bëri asnjë postim ose urim publik për “vëllain” e tij Sabi.

I ftuar në “Më lër të flas”, këngëtari tha se ishte i zhgënjyer nga personi të cilin e konsideronte vëlla dhe se Iliri ka përfituar nga mirësia e tij.

Biseda:

Donaldi: Cili nga banorët ke menduar se ishte ndryshe dhe të ka dalur ndryshe?

Sabiani: Pothuajse të gjithë, jo në pritshmëritë e mija

Romeo: Cili ka përfituar më shumë nga ty?

Sabiani: Vëllai im Iliri ka përfituar më shumë, nuk mund të flas nga jashtë, unë nuk do të ndryshoja si karakter, do gjeja një vëlla ose një motër aty.

Ndërkohë kujtojmë që pas intervististës së Sabianit, Iliri reagoi me një Instastory ku shihej me një majmun mbi supe dhe shkruante: “ E ka bërë për mua.”


TË NGJASHME