HomeShowbiz

Krizë nga koronavirusi? Jo për Kejvina Kthellën

Krizë nga koronavirusi? Jo për Kejvina Kthellën. Ish-modelja, vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale ku postimet e fundit të saj, të lënë pa frymë.

Në postimin e fundit në Instagram, modelja ka vendosur ti vërë “flakën” dhe të ndezë imagjinatën e të gjithë ndjekësve.

Kejvina ka postuar një foto shumë provokuese, ku ka vendosur në pah të gjitha hiret e saj trupore.


TË NGJASHME