HomePolitikë

Kryedemokrati mbledh aleatët në selinë e PD, ja tema e diskutimit

aleatet-PD

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha po zhvillon një takim me aleatët në selinë e PD.

Takimi ka filluar në orën 9:30 dhe të pranishëm janë kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, kreu i PR-së Fatmir Mediu, Kreu i PBDNJ, Vangjel Dule, kreu i PDK Nard Ndoka dhe kreu i PAA Agron Duka.

Në fokus të takimit informal janë zhvillimet politike dhe vendimet për aksionin politik.


TË NGJASHME