HomeSociale

Kryeministri Rama uron të gjithë mësuesit me këtë foto

Kryeministri Edi Rama u ka uruar të gjithë mësuesve festën e 7 Marsit .

Në një postimFacebook, Rama ditën e sotme ka shkruar: MIRËMËNGJES, dhe GËZUAR DITËN E MËSUESIT”, bashkëngjitur me një foto karakteristike ku në një tabel shkruhet gëzuar 7 marsin.

 


TË NGJASHME