HomePolitikë

Kryesia e PD vendos ditën kur do të nisin protestat!

Partia Demokratike dhe Opozita kanë njoftuar se në datën 16 shkurt në orën 11:00 do të mbahet protesta.

Burime nga PD bëjnë të ditur se protesta do të jetë masive, e cila do të paraprihet nga protesta nëpër rrethe.

Vendimi u mor nga anëtarët e Kryesisë së PD-së.

 


TË NGJASHME