HomeShowbiz

Ku i shpenzon parat Arbana Osmani?

Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar nuk është shpesh pjesë e lajmeve të showbizit, pasi dhe jetën personale preferon ta mbajë larg “thashethemeve”.

Këtë herë ajo postuar një foto në instagramin e saj duke treguar një pjesë nga vetja e cila kuriozon  fansat dhe publikun e gjërë.

Në çfarë shpenzon më shumë Arbana?! Epo jo për atë që po mendoni ju! Ajo shpenzon për pasionin e saj më të madh: USHQIMIN.

 

 


TË NGJASHME