HomeShowbiz

“Ku shkon pa c*ca?”/ Sara Hoxha publikon mesazhin me përgjigjen epike

Blogerja e njohur dhe njëherësh bashkëshortja e këngëtarit Ledri Vula ështqë mjaft aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here ndan eksperiencat e saj me ndjekësit. Sara Hoxha ka treguar se di të marrë me sportivitet çdo lloj komenti nga ndjekësit.

Dhe pikërisht këtë ka bërë edhe së fundmi, teksa ka publikuar një mesazh rreth pamjes së saj, më saktë rreth gjoksit.

Një person që mendon se gjoksi i saj është i vogël i ka shkruar: “Ku shkon pa c*ca”, ndërsa Sara ia ka kthyer publikisht me ironi: “Hë pra ku?!”

E sigurtë është kjo nuk do ndalojë Sarën të shkojë ku të dojë dhe të arrijë qëllimet e saj me apo pa c*ca.


TË NGJASHME