Kronikë Lajme

Kundërshton punonjësit e policisë, ç’ndodh me 40-vjeçarin

Uniformat blu kanë vënë në pranga shtetasin D.H 40 vjeç banues në qytetin e Pogradecit.

Policia e arrestoi 40-vjeçarin pasi ka kundërshtuar me dhunë punonjësit policor.

Mbi të akuzuarin bie akuza e “kundërshtimit me dhunë të punonjësve policorë”. Mbi D.H ishte vënë masë për mosrespektim të rregullave të qarkullimit rrugor.

Related posts

Sot Gjykata vendos për Saimir Tahirin

Mila

Richard Gere, baba për herë të dytë në moshën 69 vjeçare

Anxhela news

Pas skandalit, Loredana dhe Mozzik shfaqen duke gjuajtur me armë zjarri

Mila
Na Kontaktoni!