Lajme Lifestyle Showbiz

Kupën mbi të pasme! Bebe Rexha ka një arsye të madhe për të festuar

Bebe Rexha ka një arsye të madhe për të festuar!

Bebe shkoi dje në New Jersey ku u organizua ndarja e çmimeve të MTV Video Music Awards, për të rrëmbyer kupën e parë.

Image result for bebe rexha fiton cmimin e pare


Këngëtarja shqiptare ishte e nominuar për tre çmime ‘Song of the summer’ me ‘Call you mine’, dhe dy nominimet e tjera për ‘Video Dance’ njëra me këngën ‘Say my name’ dhe tjetra me ‘Call you mine’.


Me këtë rast Bebe shfrytëzoi mundësinë për t’i falënderuar mbështetësit e saj dhe The Chainsmokers për bashkëpunim që doli fitues në ‘VMA-s 2019’.

Image result for bebe rexha fiton cmimin e pare

Bebe Rexha ndihet ende e emocionuar pasi mori çmimin.


Related posts

Parashikimi i motit për të dielën 16 qershor

Mila

Ngjela: SPAK do godasë, njëri krah s’ka mbrojtje

Mila

Vendimi i Metës për shtyrjen e zgjedhjeve lokale, reagon Basha

Mila
Na Kontaktoni!