HomeShowbiz

“Kush e mban në krik Encën”, Trejsi Sejdini ofendon Encën

Teksa ishte e ftuar në emisionin “Why Not”, Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini, ka thumbuar publikisht këngëtaren Enca Haxhia

Trejsi ka bërë një ofendim që po merr reagime negative në internet.

“A je e virgjër si Enca?” Kjo ishte një prej pyetjeve që iu drejtua Trejsit, përgjigja e të cilës ishte:

“Sa është një Enca janë tre Trejsi, si mund të mos jetë e virgjër Enca. Kush e mban në krik Encën.

Menjëherë pas kësaj, e vetëkënaqur prej asaj që tha, Trejsi bashkë me moderatoren e programit, shpërthyen në të qeshura.

Pas kësaj deklarate aspak etike, Enca ka reaguar në “Insta Story”, duke publikuar një video ku shfaqet duke kënduar në gjuhën angleze:

“Trëndafilat janë të kuq, violetat janë blu, ti je një kurvë, ne të gjithë të urrejmë ty.”

Por Trejsi nuk e ka lënë më kaq në Instastory ka publikuar një video ku këndon rep dhe thumbon Encën.

’Kurvat po bëjnë diss? Këto kurva ta ëndërrojnë. S’je në pozitë të jesh në avantazh’ këndon ndër të tjera Trejsi.

 

 


TË NGJASHME