HomeShowbiz

Kush është mami dhe kush e bija?

Këto vajza të famshme kanë pasur fatin të trashëgojnë bukurinë dhe talentin e nënave të tyre, gjithashtu të famshme në kohën e tyre.

Diana Ross dhe Tracee Ellis Ross, 40 vjeçe

Madonna dhe Lourdes Leon, 22 vjeçe

Courtney Love dhe Frances Bean Cobain, 17 vjeçe

Vanessa Paradis dhe Lily-Rose Depp, 19 vjeçe

Kim Basinger dhe Ireldhe Baldwin, 23 vjeçe

Blythe Danner dhe Gwyneth Paltrow, 46 vjeçe

Kennya Baldwin dhe Hailey Bieber, 22 vjeçe

Kim Kardashian West dhe North West, 5 vjeçe

Debbie Reynolds dhe Carrie Fisher, 40 vjeçe

Carrie Fischer dhe Billie Lourd, 26 vjeçe

Lisa Bonet dhe Zoë Kravitz, 27 vjeçe

Melanie Griffith dhe Dakota Johnson, 26 vjeçe

Jerry Hall dhe Georgia May Jagger, 24 vjeçe

Reese Witherspoon dhe Ava Phillippe, 18 vjeçe

Kathy Hilton dhe Paris Hilton, 26 vjeçe

Yoldhea Foster dhe Gigi dhe Bella Hadid rreth të njëzetave

Cindy Crawford dhe Kaia Gerber adoleshente

Lori Loughlin dhe Olivia Jade Giannulli, 18 vjeçe

Linda McCartney dhe Stella McCartney, 26 vjeçe

Priscilla Presley dhe Lisa Marie Presley, 22 vjeçe

Jada Pinkett Smith dhe Willow Smith, 19 vjeçe


TË NGJASHME