HomeLajmi i Fundit

Kush janë autorët e vrasjes së vëllezërve Bilali në Shkodër

Dalin fotot e dy prej autorëve të dyshuar për vrasjen e vëllezërve Astrit dhe Ibrahim Bilali më 30 mars të këtij viti. Policia e Shkodrës arrestoi sot shtetasin Arsen Stojku, 29 vjeç, dhe Myslim Rama, 23 vjeç, të dy banues në fshatin Mjedë.

Gjithashtu u bë shpallja në kërkim e shtetasit Ibrahim Lici, 26 vjeç, si i dyshuari kryesor për veprën penale të vrasjes, si dhe e shtetasit D. B., 29 vjeç, për veprën penale të “Përkrahja të autorit të krimit”.

21768212_990655377741994_4151343470654403861_n
Ekzekutuan dy vëllezërit Balili në Shkodër, dalin fotot e dy prej autorëve