HomeShowbiz

Kush tha që vera ka mbaruar? Beatrix Ramosaj sjell ditë të nxehta

Beatrix Ramosaj nuk po i ndalon pozat me bikini.

Temperaturat kanë filluar të ulen dhe vera ka përfunduar tashmë por jo edhe për Beatrix Ramosajn.

Ajo vazhdon ti shijoj ditët e nxehta në Ibiza të Spanjës dhe nga atje me ndjekësit në Instagram po ndan imazhe nga më të ndryshmet.

Beatrix po joshë fansat me publikimin e këtyre fotografive ku tregon format trupore.

View this post on Instagram

BABY ??

A post shared by ?????? ? (@beatrixramosaj) on


TË NGJASHME