HomeShowbiz

Ky detaj tregon se sa serioze është lidhja e Kleas me Elgitin

Edhe pse fillimisht e mbajtën të fshehtë, Klea Huta dhe Elgit Doda janë padiskutim një ndër çiftet më simpatikë në showbizin shqiptar.

Ata nuk reshtin së shprehuri dashurinë për njëri-tjetrin publikisht e shpesh herë na duken tamam si ato çiftet në faqet “couple goals”.

Aq shumë duhen saqë Klea e quan kunat vëllain e Elgitit, Laertin, i cili ka ditëlindjen dhe moderatorja e ka uruar publikisht në një postim në Instastory.

“Edhe 100 kunati ma i majr prej krejtve”, shkruan Klea në foton e postuar në instastory.


TË NGJASHME