HomeShowbiz

Ky është detaji që i bën të veçanta veshjet e Liberta Spahiut

Liberta Spahiu është një nga moderatorët më të njohura në Kosovë. Ajo njihet për karakterin e veçantë dhe për stilin modern që e karakterizon. Çdo dalje e saj publike ndiqet me kuriozitet nga fansat dhe komentohet shumë. Megjithatë një detaj tek veshjet e saj mbase ju ka shpëtuar.

Liberta vesh shpesh xhaketa ose fustane që kanë të veçantë detajin e supeve të fryra. Ky është një nga trendet që është rikthyer së fundmi në modë dhe gjen përdorim në forma të ndryshme. Gjithashtu moderatorja është e njohur për përdorimin e shumtë të ngjyrave të cilat bien në sy dhe e bëjnë të dallojë nga të tjerët.

Kujtojmë se Liberta prezanton programin ‘Prive’ në Klan Kosova.


TË NGJASHME